Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 248 on Sat Apr 10, 2021 10:59 am
Latest topics
» Tahun 2 Perubatan
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyTue Oct 30, 2012 11:42 pm by Hangen

» BERAS PCM... dapatkan dari Unit Ekonomi sekarang!~
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyTue Jan 04, 2011 7:21 am by Nour El

» Promosi VOIP Super Duper Deal!!~
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyTue Jan 04, 2011 6:59 am by Nour El

» AJK/Wakil Jualan Unit Ekonomi 10/11
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyWed Dec 15, 2010 5:27 am by Castello

» Qillerk's VoIP~ just for you..<3
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyWed Dec 15, 2010 1:10 am by Nour El

» aku ingin menangis
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyMon Dec 13, 2010 1:07 am by hasanbana

» semangat belajar dan semangat juang
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyFri Dec 10, 2010 9:52 pm by hasanbana

» Siri Aku Berkenalan Dengan Jin (Final)
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyThu Nov 11, 2010 4:42 pm by budak baik

» Apa hukum pakai pendakap gigi? Adakah ia sama seperti mengubah kejadian ALLAH seperti tatoo?
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyWed Nov 10, 2010 8:15 am by hambaAllah

» Senarai Barang-barang jualan Unit Ekonomi
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyWed Nov 03, 2010 1:42 pm by mencari_maksud

Top posters
Nour El
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Vote_lcapsaya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Voting_barsaya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Vote_rcap 
Allotropic
saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Vote_lcapsaya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Voting_barsaya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Vote_rcap 
budak baik
meteorex
satudua
upp_pcm
izzati.abdullah
hasanbana
goLLacaSe
kokkunkap
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
April 2024
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat?

Go down 
AuthorMessage
ahmad
Guest

saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? Empty
PostSubject: saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat?   saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat? EmptyThu Jul 03, 2008 11:09 pm

assalamualaikum,

saya berhasrat untuk melanjutkan pelajaran ke universiti mansoura, dan saya bercadang utk menggunakan khiDmat GMN, ada apa2 nasihat x? sbb saya dgr banyak masalah dgn GMN ni, btol ke? abis tu mcm mana saya nak pergi belajar ke mesir?

erm, nak tanya yuran pengajian utk thn 1 di univ mansoura bape ek?

pastu nk tanya, saya difahamkan oleh GMN kursus bahasa arab ada dilakukan oleh univ mansoura utk pelajar2 baru kan, btol ke? jika betul brapa yuran utk kursus ni?

jzkk
Back to top Go down

saya nak datang belajar ke mesir melalui GMN, ada nasihat?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NASIHAT KEPADA YANG INGIN DATANG KE MESIR MELALUI AGEN
» agency manakah yg terbaek utk hantar student ambil medic di mesir ???
» Permasalahan musyrif
» Mari Belajar Membaca
» DETIK TERAKHIR KEKASIH ALLAH..